Doğum Odası İkramlıklar

Doğum Odası İkramlıklar

Heyecanla beklenen gün geldi çattı. Yenidoğan bebek odası ikramlar ve doğum odası ikramlıklar nelerdir? Doğum odası süsleme ürünleri, hastane odası süsleme malzemeleri nelerdir? Hastane odası süsleme nasıl yapılır? Hepsi bu yazıda!

Minik bebeklerini beklemek kadar, geleceği gün için hazırlanmak da bir o kadar heyecanlıdır anne adayları için. Doğum odası ikramlıklar bu hazırlığın önemli ve keyifli bir kısmıdır.

Doğum Odası İkramlıklar
Doğum Odası İkramlıklar

Bebek odası ikramlıkları denince akla ilk gelen kuşkusuz olmazsa olmazı lohusa şerbetidir. Lohusa şerbeti için şekeri büyük şekercilerden veya mahalle aktarlarından alabilirsiniz. Lohusa şerbeti bildiğiniz üzere, çok eski zamanlardan beri bir gelenek olarak hem sütünün artması için anneye, hem de ziyarete gelmiş eşe dosta ikram edilmektedir. Lohusa şerbetini özel şık kadehlerde ve karaflarda sunabilirsiniz. Bir gün önceden suda bekletip soyduğunuz çiğ bademleri lohusa şerbetine eklemeyi unutmayın, şerbet için çok lezzetli ve şık bir dokunuş oluyor.

Doğum Odası İkramlıklar
Doğum Odası İkramlıklar

Yenidoğan odası ikramlıklar arasında yer alan bir diğer ürün ise olmazsa olmaz bebek çikolatası ve bebek şekeri. Süslü şeker ve çikolatalar ziyaretçilerinizin ağzını ballandıracak. Çikolata ve şekerlerin ambalajına bebek figürlerinin, bebeğinizin isminin, doğum tarihinin bulunduğu stickerlar yapıştırarak da ikramlıklarınızı bu mutlu güne için özelleştirebilirsiniz.

Cupcakeler, kekler, belki rengarenk makaronlar, renkli sevimli kurabiyeler de doğum odası ikramlıklar arasında sıklıkla tercih edilenlerdendir. Bu minik ikramlıklar hem ağzı tatlandırırken hem de aç olan ziyaretçilerinizin açlığını bastırmasında yardımcı olacaktır.

Son yıllarda baby shower hediyelikler de bu özel günün vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Kişiye özel taş magnet, baskılı kese, magnet buton açacak, kişiselleştirilmiş anahtarlıklar, küçük amigurumi oyuncaklar, amigurumi anahtarlıklar bu hediyeliklerden bazıları.. Bu hediyeliklerden Mutlu Gün Marketi mağazasından da edinebilirsiniz.

Bu mutlu günün ikramlıklarını hazırlamak için bir organizasyon şirketi ile anlaşmadıysanız, bu yazı ince detayları hem düşünmenize ve hem hazırlamanıza yardımcı olmuştur diye umuyoruz.

Open chat