Bekarlığa Veda Partisi

Evliliğe sayılı günler kala kız kıza dağıtmak ve çılgınca eğlenmek hepinize iyi gelecek. Sabaha kadar dans edip kahkahalara boğulacağınız bekarlığa veda partisi kaçmaz!

Müstehcen hediyelikler ve ikramlar

Bekarlığa veda partisi denildiğinde kızların ilk aklına gelen tabi ki müstehcenlik oluyor. Kızlarla yapılacak açık seçik konuşmalar ve evliliğiniz ile ilgili gizli fantazilerinizi paylaşmak da bu gecenin bir parçası 🙂 Önceden hazırlayacağınız müstehcen ikramlar ve hediyelikler eğlencenize eğlence katacak!
Siz de yanınızda bir hediye götürmeyi düşünüyor ama ne götüreceğinize karar veremiyorsanız en müstehcen hediyede karar kılın.

Erkek dansçı

Bekarlığa veda partisi dediğiniz çılgınlıklarla dolu olur! Bekarlığa veda partisini düzenleyeceğiniz eve çağıracağınız ya da organizasyonu yapacağınız mekanda olacak erkek dansçı gecenizi unutulmaz kılacak 🙂 En yakın kız arkadaşlarınızla birlikte izleyeceğiniz bu gösteri esnasında yanakların kızarması ve gözlerin birbirinden kaçırılarak çığlık atılması serbest!

Eğlenceli Oyun Hazırlıkları

Bekarlığa veda partisi eşittir bol kahkaha demek! Bu gece durdura bilmeden eğlenmek için bir diğer fikir de en yakın arkadaşlarınızla oynayacağınız eğlenceli oyunlar olacak. Önceden hazırlayacağınız bir fal kavanozunu kızların arasında dolaştırabilir ve içlerinde yazan müstehcen ve komik falları sesli okumalarını isteyebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde artık herkes daha neşeli olacağından çok eğleneceğinizden emin olabilirsiniz 🙂

Fotoğrafsız olmaz!

Bu unutulmayacak gecenin olmazsa olmazı fotoğrafları çekmek için bölünmek istemez ama elinizde de mutlaka hatıra kalmasını isterseniz bu gece için de profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz. Siz doyasıya eğlenirken o sizin için gecenin en güzel anlarını fotoğraflayacak ve bu çılgınlığı unutulmaz kılacaktır 😉 Bir daha ömrünüz boyunca böyle fotoğraflarınızın olmayacağından emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat